Brottsplatskartan Visar på karta var brotten sker

Annons:

Viltolycka

Jämjö, Karlskrona

Fri 22 Jan, 08:09 (January 2010)

Karta som visar ungefär var brottet ägt rum

En viltolycka inträffar på en grusväg i höjd med Flakulla där en bilist kolliderar med ett rådjur. Inga personskador rapporterade.

Senaste brotten i Blekinge Län

  • Le

    Blekinge, hittades kvinnan

    Wed 17 Oct, 12:45 (October 2012)

  • Le

    Blekinge, är bilen bärgad och trafiken rullar

    Thu 11 Oct, 08:15 (October 2012)

  • Le

    Blekinge, rullar trafiken

    Thu 11 Oct, 07:16 (October 2012)

  • Le

    Blekinge, är vägen åter öppen och trafiken rullar

    Wed 22 Aug, 23:26 (August 2012)

  • Le

    Blekinge, är det öppet för trafik i östergående körriktnig

    Fri 10 Aug, 20:17 (August 2012)

  • Le

    Blekinge, kunde trafiken flyta normalt förbi platsen igen

    Mon 6 Aug, 14:30 (August 2012)

  • Le

    Blekinge, uppges trafiken rulla igen

    Fri 20 Jul, 16:20 (July 2012)

  • Le

    Blekinge, var vägen åter öppen för trafik

    Fri 15 Jun, 13:00 (June 2012)

  • Le

    Blekinge, var vägen åter öppen för trafik

    Fri 15 Jun, 13:00 (June 2012)

  • Le

    Blekinge, beräknas trafiken kunna släppas på igen

    Fri 11 May, 08:00 (May 2012)

Fler brott i Blekinge Län

Fler brott i närheten av Jämjö, Karlskrona

  • Inbrott

    Villavägen, Jämjö, Karlskrona

    Mon 22 Mar, 02:06 (March 2010)

  • Inbrott

    Stationsvägen, Jämjö, Karlskrona

    Wed 17 Mar, 19:50 (March 2010)

  • Rån

    Jämjö, Karlskrona

    Thu 11 Mar, 03:00 (March 2010)

  • Inbrott

    Jämjö, Karlskrona

    Mon 1 Mar, 20:51 (March 2010)

  • Trafikolycka

    Jämjö, Karlskrona

    Wed 27 Jan, 16:32 (January 2010)

  • Viltolycka

    Jämjö, Karlskrona

    Fri 22 Jan, 08:09 (January 2010)