Brottsplatskartan Visar på karta var brotten sker

Annons:

Misshandel

Grips, Kalmar

Thu 1 Dec, 03:01 (December 2011)

Karta som visar ungefär var brottet ägt rum

En man född -72 grips efter att ha knuffat sin sambo in i ett element.

Senaste brotten i Kronobergs Län

  • Misshandel

    Grips, Kalmar

    Thu 1 Dec, 03:01 (December 2011)

  • Inbrott

    Lilla, Torsås

    Mon 14 Nov, 09:18 (November 2011)

  • Misshandel

    Grips, Kalmar

    Sat 5 Nov, 23:30 (November 2011)

  • Brand

    Kvar, Kalmar

    Tue 4 Oct, 21:46 (October 2011)

  • Brand

    Larm, Sävsjö

    Sat 1 Oct, 08:55 (October 2011)

  • Trafikolycka

    Förare, Kalmar

    Thu 4 Aug, 17:28 (August 2011)

  • Trafikolycka

    Ryssby, Värnamo

    Sat 30 Jul, 07:33 (July 2011)

  • Trafikolycka, personskada

    Östra, Värnamo

    Sun 10 Jul, 16:35 (July 2011)

  • Inbrott

    Stora, Vetlanda

    Tue 5 Jul, 07:23 (July 2011)

  • Rattfylleri

    Förare, Kalmar

    Sat 25 Jun, 17:23 (June 2011)

Fler brott i Kronobergs Län

Fler brott i närheten av Grips, Kalmar