Brottsplatskartan Visar på karta var brotten sker

Annons:

Trafikolycka, personskada

Kungsbacka

Tue 13 Mar, 17:32 (March 2012)

Karta som visar ungefär var brottet ägt rum

En kvinna som gick utanför gatuköket på Syréngatan blev påkörd av en personbil. Vad som orsakat olyckan är i nuläget oklart. Kvinnan avfördes med ambulans till sjukhuset i Varberg med sårskador i ansiktet och misstänkta frakturer på en arm och ett ben.

Senaste brotten i Hallands Län

  • Stöld/inbrott

    Furet, Halmstad

    Mon 22 Oct, 22:30 (October 2012)

  • Misshandel

    Kristian, Halmstad

    Sun 21 Oct, 10:17 (October 2012)

  • Övrigt

    Halland

    Fri 19 Oct, 05:31 (October 2012)

  • Misshandel

    Storgatan, Halmstad

    Tue 16 Oct, 03:25 (October 2012)

  • Övrigt

    Halland

    Mon 15 Oct, 04:58 (October 2012)

  • Trafikolycka, singel

    Heberg, Falkenberg

    Wed 10 Oct, 16:59 (October 2012)

  • Övrigt

    Ringhals, Halland

    Wed 10 Oct, 09:46 (October 2012)

  • Övrigt

    Halland

    Tue 9 Oct, 08:46 (October 2012)

  • Trafikolycka, personskada

    Laxvik, Halmstad

    Sun 7 Oct, 15:50 (October 2012)

  • Misshandel

    Storgatan, Halmstad

    Sun 7 Oct, 02:29 (October 2012)

Fler brott i Hallands Län

Fler brott i närheten av Kungsbacka

  • Rattfylleri

    Kungsbacka

    Tue 10 Sep, 14:25 (September 2013)

  • Narkotikabrott

    Kungsbacka

    Sun 8 Sep, 01:51 (September 2013)

  • Rattfylleri

    Kungsbacka

    Sat 7 Sep, 23:25 (September 2013)

  • Rattfylleri

    Kungsbacka

    Fri 6 Sep, 20:07 (September 2013)

  • Brand

    Kungsbacka

    Fri 6 Sep, 19:10 (September 2013)

  • Snatteri

    Kungsbacka

    Thu 5 Sep, 19:42 (September 2013)

  • Trafikolycka

    Kungsbacka

    Sun 1 Sep, 09:34 (September 2013)

  • Rattfylleri

    Kungsbacka

    Fri 23 Aug, 15:41 (August 2013)

  • Brand

    Kungsbacka

    Tue 20 Aug, 18:50 (August 2013)

  • Rattfylleri

    Kungsbacka

    Tue 20 Aug, 10:09 (August 2013)