Brottsplatskartan Visar på karta var brotten sker

Annons:

Skadegörelse

narkotikabrott,Holmsund

Mon 14 May, 23:55 (May 2012)

Karta som visar ungefär var brottet ägt rum

En man i 20-årsåldern omhändertogs på Centralgatan i Holmsund misstänkt för ringa narkotikabrott. Polis hade kallats till platsen sedan boende på adressen hört hur någon krossade en ruta till entr

Senaste brotten i Västerbottens Län

Fler brott i Västerbottens Län

Fler brott i närheten av narkotikabrott,Holmsund

  • Djupviksgatan

    Holmsund, bråk

    Sat 7 Sep, 20:39 (September 2013)

  • Lövöudden

    Holmsund, Brand i byggnad

    Thu 15 Aug, 20:40 (August 2013)

  • Skärgårdsskolan

    Holmsund, skadegörelse

    Mon 22 Jul, 16:20 (July 2013)

  • UMEÅ

    HOLMSUND-HAMNEN, GROV MISSHANDEL

    Wed 17 Jul, 19:10 (July 2013)

  • Skadegörelse

    Holmsund

    Sun 7 Jul, 08:00 (July 2013)

  • Mon 24 Jun, 23:23 (June 2013)

  • Brand i truck

    Holmsund

    Fri 21 Jun, 13:05 (June 2013)

  • Thu 20 Jun, 01:08 (June 2013)

  • Kontroll av mopeder

    Holmsund

    Thu 23 May, 09:00 (May 2013)

  • Wed 27 Feb, 23:45 (February 2013)