Brottsplatskartan Visar på karta var brotten sker

Annons:

RATTFYLLERI

KRISTINEHAMN

Fri 29 Jun, 07:05 (June 2012)

Karta som visar ungefär var brottet ägt rum

En bilförare stoppas vid en rutinkontroll och visar tecken på alkoholpåverkan. Föraren medtagen för kroppsbesiktning, resultat 0,27 mg/L

Senaste brotten i Värmlands län

  • RATTFYLLERI

    EKSHÄRAD

    Sat 20 Oct, 23:13 (October 2012)

  • TRAFIKOLYCKA MED PERSONSKADA

    LAGGÅSEN HAGFORS

    Fri 19 Oct, 00:41 (October 2012)

  • RATTFYLLERI

    ÖSTRA INFARTEN KARLSTAD

    Thu 18 Oct, 21:16 (October 2012)

  • Wed 17 Oct, 15:30 (October 2012)

  • TRAFIKOLYCKA

    RV26 NYBBLE KRISTINEHAMN

    Tue 16 Oct, 15:19 (October 2012)

  • STÖLD/INBROTT

    GLAVA

    Tue 16 Oct, 12:47 (October 2012)

  • TRAFIKOLYCKA

    PERSONSKADA PALMVIKSGATAN ARVIKA

    Fri 12 Oct, 10:58 (October 2012)

  • INBROTT

    I GARAGE KILA SÄFFLE

    Fri 12 Oct, 09:47 (October 2012)

  • TRAFIKOLYCKA E45

    VÄSTRA ÄMTERVIK

    Fri 12 Oct, 09:42 (October 2012)

  • RATTFYLLERI

    GJUTERIGATAN KARLSTAD

    Fri 12 Oct, 07:24 (October 2012)

Fler brott i Värmlands län

Fler brott i närheten av KRISTINEHAMN

  • DROGRATTFYLLERI

    VILLASTADEN KRISTINEHAMN

    Fri 6 Sep, 21:29 (September 2013)

  • TRAFIKOLYCKA

    PERSONSKADA, KRISTINEHAMN

    Thu 5 Sep, 11:09 (September 2013)

  • ANTRÄFFADE STULNA BÅTER

    KRISTINEHAMN

    Tue 3 Sep, 15:10 (September 2013)

  • INBROTTSSTÖLD

    MALMENKIOSKEN, KRISTINEHAMN

    Tue 3 Sep, 02:02 (September 2013)

  • GROV

    STÖLD KRISTINEHAMN

    Mon 2 Sep, 11:55 (September 2013)

  • DROGRATTFYLLERI

    AGENKORSET RV26, KRISTINEHAMN

    Sat 31 Aug, 20:44 (August 2013)

  • STÖLD/INBROTT

    KRISTINEHAMN

    Sat 31 Aug, 08:44 (August 2013)

  • INBROTTSSTÖLD

    TULLPORTSGATAN, KRISTINEHAMN

    Thu 29 Aug, 04:13 (August 2013)

  • INBROTT SANNAGATAN

    KRISTINEHAMN

    Wed 28 Aug, 03:08 (August 2013)

  • TILLGREPP

    AV FORTSKAFFNINGSMEDEL KRISTINEHAMN

    Mon 26 Aug, 19:54 (August 2013)