Brottsplatskartan Visar på karta var brotten sker

Annons:

Pl

Plankgatan, Ronneby

Mon 17 May, 01:58 (May 2010)

Karta som visar ungefär var brottet ägt rum

Inbrott konstateras på en bensinstation på Plankgatan i Ronneby. Okänt tillgrepp.

Senaste brotten i Blekinge Län

  • Le

    Blekinge, hittades kvinnan

    Wed 17 Oct, 12:45 (October 2012)

  • Le

    Blekinge, är bilen bärgad och trafiken rullar

    Thu 11 Oct, 08:15 (October 2012)

  • Le

    Blekinge, rullar trafiken

    Thu 11 Oct, 07:16 (October 2012)

  • Le

    Blekinge, är vägen åter öppen och trafiken rullar

    Wed 22 Aug, 23:26 (August 2012)

  • Le

    Blekinge, är det öppet för trafik i östergående körriktnig

    Fri 10 Aug, 20:17 (August 2012)

  • Le

    Blekinge, kunde trafiken flyta normalt förbi platsen igen

    Mon 6 Aug, 14:30 (August 2012)

  • Le

    Blekinge, uppges trafiken rulla igen

    Fri 20 Jul, 16:20 (July 2012)

  • Le

    Blekinge, var vägen åter öppen för trafik

    Fri 15 Jun, 13:00 (June 2012)

  • Le

    Blekinge, var vägen åter öppen för trafik

    Fri 15 Jun, 13:00 (June 2012)

  • Le

    Blekinge, beräknas trafiken kunna släppas på igen

    Fri 11 May, 08:00 (May 2012)

Fler brott i Blekinge Län

Fler brott i närheten av Plankgatan, Ronneby

  • Pl

    Plankgatan, Ronneby

    Mon 17 May, 01:58 (May 2010)

  • Trafikolycka

    Sörbyvägen, Ronneby

    Fri 26 Feb, 10:05 (February 2010)