Brottsplatskartan Visar på karta var brotten sker

Annons:

Räddningsinsats

Ekholmen, Nacka

Sat 30 Apr, 14:17 (April 2011)

Karta som visar ungefär var brottet ägt rum

Ekholmen Räddningstjänsten,ambulansen,helikopter och ett flertal polispatruller är på väg fram till adressen med anledning av en båtolycka. Ett flertal personer liggandes i vattnet. I nuläget är det oklart om någon är skadad. Kl 14.48 plockas en person upp ur vattnet. Okänt i nuläget om det finns ytterligare personer i vattnet.Ambulanshelikopter med ytbärgare är på plats. Polis håller förhör med vittnen kl 15.10.

Senaste brotten i Blekinge Län

  • Le

    Blekinge, hittades kvinnan

    Wed 17 Oct, 12:45 (October 2012)

  • Le

    Blekinge, är bilen bärgad och trafiken rullar

    Thu 11 Oct, 08:15 (October 2012)

  • Le

    Blekinge, rullar trafiken

    Thu 11 Oct, 07:16 (October 2012)

  • Le

    Blekinge, är vägen åter öppen och trafiken rullar

    Wed 22 Aug, 23:26 (August 2012)

  • Le

    Blekinge, är det öppet för trafik i östergående körriktnig

    Fri 10 Aug, 20:17 (August 2012)

  • Le

    Blekinge, kunde trafiken flyta normalt förbi platsen igen

    Mon 6 Aug, 14:30 (August 2012)

  • Le

    Blekinge, uppges trafiken rulla igen

    Fri 20 Jul, 16:20 (July 2012)

  • Le

    Blekinge, var vägen åter öppen för trafik

    Fri 15 Jun, 13:00 (June 2012)

  • Le

    Blekinge, var vägen åter öppen för trafik

    Fri 15 Jun, 13:00 (June 2012)

  • Le

    Blekinge, beräknas trafiken kunna släppas på igen

    Fri 11 May, 08:00 (May 2012)

Fler brott i Blekinge Län

Fler brott i närheten av Ekholmen, Nacka

  • Räddningsinsats

    Ekholmen, Nacka

    Sat 30 Apr, 14:17 (April 2011)

  • Viltolycka

    Hasslövägen, Karlskrona

    Mon 1 Feb, 07:24 (February 2010)

  • Viltolycka

    Hasslövägen, Karlskrona

    Fri 22 Jan, 00:14 (January 2010)

  • Okänd typ

    Chapmansplan, Karlskrona

    Fri 1 Jan, 19:15 (January 2010)